Хлопчик мав 18 грн. і купив x зошитів по 1грн. 30к. кожний. Склади формулу для обчислення грошей,

що залишилися у хлопчика, та обчисли, якщо x=9

Ответы на вопрос

Отвечает Франт Діана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

18 - (9 * 1,30) = 18 - 11,7 = 6,3 - осталось гривен

Ответ : 6 гривен 30 копеек

Отвечает Наумов Антон.

1)9×130=1170(к.) - заплатив за зошити .

2)1800-1170=630(к.) - зелишилося у хлопчика .

Вiдповiдь : 630 копiйок залишилось .