Знайдіть загальний вигляд первісної функції f(x)=x+7. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

\int\ {(x+7)} \, dx =\int\ {(x)} \, dx+7\int\ {} \, dx= \frac{x^2}{2} +7x+C