РОЗВЯЖИ РІВНЯННЯ.(x-1)(х+x+1)- х(х-2)(х+2) = 0Знайди корінь рівняння та запиши тіль​


Ответы на вопрос

Отвечает Kogut Vova.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(x-1)(x+x+1) -x(x-2)(x+2)=0

x-1=0   x+x+1=0          -x-x+2=0       x+2=0      

x1=1     2x= -1              -2x =-2          x4= -2

          x2=-1/2= -0,5   x3=-2/-2= 1