Збільшити 3500 B2 рази, 3500 на 2збільшити 520 в2рази.Зменшити 520 B2рази, 520 на20Ділене 5300,

дільник100, записати частку.Маса 1 оленя 150 кг,скільки центнерівважать два олені?Добуток чисел 148 10збільшити на 25.Виконати1456 x8, 68954х6,23097х12, 7593x24​

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Григорий.

Ответ:

1) 3500*2=7000

2) 520*2=1040

3) 520/2=260

4) 520*20=10400

5) 5300/100=53

6) 3 центнерів

7) 14810+25=14835

8) 1456*8=11648

68954*6=413724

23097*12=277164

7593*24=182232

Пошаговое объяснение:

Вот этот знак * значит умножение, а вот этот / диление.

Ось цей знак * означає множення, а ось цей / ділення.