Площа великого круга 25π см2 Знайдіть площу поверхні кулі.


Ответы на вопрос

Отвечает Зарипова Айсылу.

Ответ: 100π см²

Пошаговое объяснение:

Площа круга дорівнює: S=πR²

25π=πR²

Площа поверхні кулі дорівнює: S=4*πR²=4*25π=100π см²