Довжина кола дорівнює 62,8 см. Знайдіть площу круга, що обмежений цим колом. Поможет будь ласка ❤​


Ответы на вопрос

Отвечает Глухова Валерия.

Ответ:

Радиус круга:

2×3,14×x=62,8см

6,28x=62,8 |:6,28

x=10 (Радиус)

S=пиR^2=3,14×10^2=314см^2