Ә) 2 603 пен 58 сандарының көбейтіндісіне 1 000 000 ме 19975 сандарының айырмасын 75 есе кемітіп,

қос,​

Ответы на вопрос

Отвечает Алимов Арман.

Ответ:

(2603×58)+ ((1000000-19975)÷75)=164041

1) 2603×58=150974

2) 1000000-19975=980025

3) 980025÷75=13067

4) 150974+13067=164041