Ганна Іванівна азяла у банку гроші у сумі 2000грн під 16% річних.Розрахувати яку суму сплатить

Ганна Іванівна через 2 роки?

Ответы на вопрос

Отвечает Петросян Алим.

Ответ:

640 грн

Пошаговое объяснение:

2000*0.16 + 2000*0.16 = 320 + 320= 640