Шоколадка коштує 35 гривень. У неділю в супермаркеті акція: візьми 2 шоколадки — отримаєш третю в

подарунок. Скільки шоколадок можна придбати в супермаркеті в неділю, маючи 200 гривень? Подскажите, пожалуйста!!! Как оформить задачу? Пожалуйста!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мичков Егор.

Ответ:

6

Пошаговое объяснение:

200/35=5+(5/3)=5+1=6