Жақшаны ашып, өрнектің мәнін табыңдар: х=-2; у=-3 болғанда 7,1(х-2)+2,7(у+9)= *


Ответы на вопрос

Отвечает Гроссман Дана.

Ответ:

7,1(х-2)+2,7(у+9)=

=7,1х-14,2+2,7у+24,3=

=7,1х+2,7у+10,1=

=7,1*(-2)+2,7*(-3)+10,1=

= - 14,2-8,1+10,1= -12,2