((-3с)x2,5)x(-4d) Өрнектегі cd=7 болғанда өрнектің мәнін табыңдар


Ответы на вопрос

Отвечает Шерин Никита.
((-3с) * 2,5) * (-4d) = ((-3) * 2,5 * (-4))cd = 30cd
если cd = 7
30 * 7 = 210
Ответ: 210.