Знайдіть довжину кола , радіуса якого дорівнює 8см А )16п см Б)4п см В )8л см Г) 64п см​


Ответы на вопрос

Отвечает Черкасова Екатерина.

L = п *2R або L = п *D

L = п *2*8

L = п *16

L = 16п см

А )16п см