Накресліть коло, діаметр якого дорівнює 6 см. Знайдіть довжину кола.


Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Дмитрий.

Ответ:

в обьяснении

Пошаговое объяснение:

l = 2*пи*r = 2*3.14*3=18.84

Ответ: 18.84 см