25. Туристтер аралға дейін ағыспен төмен 24 км жүзіп өтті. Сол жерде сәл токтап, одан кейін

лагерьге қайтып оралды. Ағыс жылдамдығы 2 км/сағ,ал қайықтың меншікті жылдамдығы 8 км/сағ. Туристтер жолға нешеуакыт жұмсады?(А) 6,4(В) 4,5(C) 5,2(D) 6​

Ответы на вопрос

Отвечает Сомик Влада.

Ответ:

6,4

Пошаговое объяснение:

Скорость по течению реки 8+2=10км/ч

Время 24:10=2,4 часа

Скорость против 8-2=6 км/ч

Время 24:6=4 часа

Общее время 4+2,4=6,4 часа