Визнач, у якій точці вісь Ox перетинає вісь симетрії графіка функції y=x2−4x−6.​


Ответы на вопрос

Отвечает Жмырко Арина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

y=2x-4x-6

y=-2x-6

2x+6=2x-4x-6

2x-2x+4x=-6-6

4x=-12

x=-3