Допоможіть буть ласка!!!! Знайдіть невідоме в рівнянні 4 : (2+х)=8 : 16


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Влад.

Відповідь:

х=6

Покрокове пояснення:

4:(2+х) = 8:16

х не може дорівнювати -2

64 = 8(2+х)

64=16+8х

-8х+64=16

-8х=16-64

-8х=-48

х=6 х не може дорівнювати -2

х=6

Отвечает Балич Назар.

Ответ:

 \frac{4}{2 + x}  =  \frac{8}{16}  \\ 8 = 2 + x \\ x = 6