Ширина прямокутника дорівнює 42 см, що становить 6/7 його довжини.  Знайти площу прямокутника.

Пжжж помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 42 : 6/7 = 42 * 7/6 = 7*7/1 = 49/1 = 49 (см) - длина

2) 42 * 49 = 2058 (см²) - площадь прямоугольника

Ответ: 2058 см²