Катет прямокутного трикутника дорівнює 30 см, а гіпотенуза дорівнює 50 см. Знайди площу

трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мустафина Айсылу.

Позначимо катети, a=30 см, b. І гіпотенузу c=50 см

S=ab/2

Щоб знайти невідомий катет можна використати теорему Піфагора

b²=c²-a²=50²-30²=2500-900=1600

b=√1600=40 см

Також можна було застосувати властивість єгипетського трикутника

S=ab/2=30*40/2=1200/2=600 см²