СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!!!до магазину привезли білі, сині та зелені сорочки. Білих сорочок було 39, і їхня

кількість становить 1/6 частину від кількості синіх сорочок. Який відсоток усіх перевезених до магазину сорочок становлять зелені, якщо якщо всього привезли 300 сорочок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Клочкова Дарья.

Ответ:

9%

Пошаговое объяснение:

Белые = 39

Синие 39 * 6 = 234

Зелёные = 39 + 234 = 273 = 29 из 300 = 9%