Знайти довжину дуги кола, радіус якого дорівнює 3.6 см. Якщо дуга складає 2/3 від всього кола.​


Ответы на вопрос

Отвечает Нольчан Юлия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола дорівнює :С=2п*R=2п*3,6=7,2п

7,2п *2/3= 4,8п=4,8*3,14= 15,072 см