одна сім'я свої заощадження 740 грн віднесла до приватбанку під 15% річних. яку суму вони отримають

через 2 роки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронова Мария.

Ответ:

222грн

Пошаговое объяснение:

1 спосіб

1) Спочатку дізнаємося скільки гривень буде становити 1%

740грн ÷ 100% = 7,4грн

2) Дізнаємося скільки буде гривень у 15% (скільки отримають за 1рік)

7,4грн × 15% = 111грн

3) Дізнаємося яку суму вони отримали за 2 роки

111грн × 2 = 222грн

2 спосіб

1) Залишається те ж саме що і в 1способу

2) дізнаємося скільки % отримаємо за 2роки

15% × 2 = 30%

3) Дізнаємося яку суму вони отримали за 2 роки

7,4грн × 30% = 222грн

Отвечает Филонов Даня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Смотри если отталкиваться от экономики то при начисление просты процентов наращенная  сумма будет находится по формуле

S = P(1+i*t)

где Р -первоначальная сумма  вложения

і - процент = 15% =0,15

t -период = 2

S = 740(1+0,15*2) = 962 грн

Именно так пишется решения в задачах по экономике, можно конечно так на логику считать типа просто проценты от суммы а потом слаживать все, но правильно так записывается))))