один з катетів прямокутного трикутника дорівнює 6 см а другий на 2 см від гіпотенузи знайдіть

периметр трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Розанова Анна.

Відповідь: a - перший катет, b - другий катет, с - гіпотенуза.

Нехай другий катет = с-2, тоді

c^2 = a^2 + b^2

c^2 = 6^2 + (c-2)^2

c^2 = 36 + c^2 - 4c + 4

4c = 40

c = 10

Гіпотенуза = 10, перший катет - 6, другий катет - (10-2) = 8

P = 10+6+8 = 24 (см)