у трьох ящиках 59,7 кг груш. У першому і другому ящиках разом - 38,7кг а, в першому і третьому -

42,7кг. Скільки кілограм груш у першому ящику?​

Ответы на вопрос

Отвечает Слиш Ірина.

Ответ:у третьму-21;у другому-17;у першому-21,7

Пошаговое объяснение:

59,7-38,7=21(це третій ящик)

42,7-21=21,7(це перший ящик)

38,7-21,7=17 або 59,7-42,7=17(це другий ящик)

Отвечает Иванов Дима.

Ответ:

1-м ящике 21.7 кг груш.

Пошаговое объяснение:

х + 38.7 - х + 42.7 - х = 59.7

81.4 - х = 59.7

х = 81.4 - 59.7 = 21.7