686. Пальтоның бағасы 17 000 тг. Қыс айларында пальтоның бағасы 1алғашқы бағасының -іне

қымбаттады. Көктемде пальтоның101бағасы оның соңғы бағасының -іне арзандады. Көктемде10пальтоның бағасы неше теңге болды?​

Ответы на вопрос

Отвечает Газукина Дарья.

Ответ:

1) 17000:10×1=1700 қымбаттады

2) 17000+1700=18700 жаңа бағасы

3) 18700:10×1=1870 көктемде осынша арзандады

4) 18700-1870=16830 тг жаңа баға

Жауабы: Пальтонның бағасы 16830 теңге.

Пошаговое объяснение:

Думаю правильно