Пальттоның бағасы 17 000тг.Қыс айларында пальтоның бағасы алғашқы бағасының 1/10-іне

қымбаттады.Көктемде пальтоның бағасы оның соңғы бағасының 1/10-іне арзандады.Көктемде пальтоның бағасы неше теңге болды?

Ответы на вопрос

Отвечает Широков Роман.

1) 17 000×1/10=1 700(тг) -қымбаттады
2) 17 000+1 700=18 700(тг)-қыс айындағы бағасы
3) 18 700×1/10=1 870(тг) арзандады
4) 18 700-1 870=16 830(тг) -көктемдегі бағасы.