Діаметр кола дорівнює 11,66 см. Значення числа л х 3,14. Визнач довжину С цього кола (із точністю

до сотих). Відповідь: С= см.

Ответы на вопрос

Отвечает Заря Артём.

Ответ:

C= 2πR. R=11,66/2=5,83 ; C= 2 * 3,14 * 5,83 =36,6124=36,61 см