Знайти довжину кола і площу круга , що обмежений цим колом , якщо його діаметер 4,6 см


Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Юлия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

довжинa кола C = 2πR = 2π*4.6 = 9.2π

площa круга , що обмежений цим колом

S = πR² =2π*(4.6)²=2π*21.16= 42.32π