Знайти довжину кола і площу круга, що обмежений цим колом, якщо його діаметр 4,6 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Захаркина Саша.

Пошаговое объяснение:

D = 4,6 см

π = 3,14

С = ? см

S = ? см²

С = πD

C = 3,14 * 4,6 = 14,444 см

S = πR²

R = D : 2 = 4,6 : 2 = 2,3 см

S = 3,14 * 2,3² = 3,14 * 5,29 = 16,6106 см²

Отвечает Волкова Ольга.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола дорівнює:

С = π * d = 3,14 * 4,6 = 14,444 (см)

Площа круга дорівнює:

R = d/2 = 4,6/2 = 2,3 (см)

S = π * R² =  3,14 * 2,3² = 3,14 * 5,29 = 16,61 (см²)