За нормами площа всіх вікон повинна становити 15 лощі під- логи класної кімнати. Визначте, чи

достатньо світла у класі, до- вжина якого — 8,5 м, а ширина на 212м менша від довжини, якщо в ньому три вікна висотою 2 м і шириною 1,5 м

Ответы на вопрос

Отвечает Погонец Анна.

Ответ:

S окон = 3×2×1,5=9м2

S кл = 8,5 ×(8,5-2,12)=54,23м2

54,23 - 100%

9- х%

х=9×100:54,23=16,6%

Відповідь: світла за нормами достатньо.

Пошаговое объяснение:

это в случае, если по условию площадь окон 15 % ( по вашему условию не понятно в каких единицах) и ширина на 212 м меньшн- это абсурд, вероятно 2, 12м