За нормами площа всіх вікон повинна становити 1\5 площі підлоги класної кімнати. Визначте чи

достатньо світла у класі довжина якого 8,5м,а ширина на 2 1\5м менша від довжини якщо в ньому 3 вікна висотою 2м и шириною 1,5м.

Ответы на вопрос

Отвечает Тефтеров Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8,5 - 2,2= 6,3 м ширина

Площа підлоги  8,5*6,3=53,55 м2

Площа вікон 3*2*1,5=9 м2

53,55 м2 - 1

    х м2    - 1/5

х=53,55*1/5

х=10,71 м2 за нормами  

Світла недостатньо, так як площа вікон 9м2 , а за нормою 10,71 м2