2. Есепті шығар:Дүкенге 36 қызыл шар және 40 көк шар әкелінді. 50 шар сатылды. Неше шар калды?​


Ответы на вопрос

Отвечает Шучалин Артем.

Ответ: (36+40)-50=26

Пошаговое объяснение:

Отвечает Ольков Андрей.

Пошаговое объяснение:

барлығы 36+40=76

76-50=26