Дідусь приніс онукам 12 кг 500г яблук. За перший тиждень діти з'їли 7120 усіх яблук, а за другий

тиждень - 3/5РЕШТИ. Скільки яблук онуки з'їли за другий тиждень? СРОЧНО!!! 20 БАЛОВ!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернявская-Перец Валерия.

Відповідь:

1) 12500-7120=5380(Г)

2)5380:5=1076(Г)

3)1076*3=3228 (Г)

Відповідь: За другий тиждень онуки з'їли 3кг 228г яблук

Покрокове пояснення: