Дідусь наділив онукам прямокутну ділянку землі для про ведення дослідів із рослинами. Межі цієї

ділянки, що маєсторони 6 м і 4 м, дідусь попросив викласти полінцями.Довжина кожного полінця 5 дм. Скільки полінець знадобиться онукам?​

Ответы на вопрос

Отвечает Карпюк Мирослава.

Ответ:

40 полінець

Пошаговое объяснение:

Дано :

а = 6 м

b = 4 м

Довжина полінця - 5 дм

Всього полінець -? шт.

Для того , щоб знайти , скільки знадобиться полінець, потрібно знайти перметр ділянки.

Формула периметру :

Р= 2*(a+b)

Підставимо наші данні і знайдемо периметр ділянки :

Р= 2* ( 6+4)= 2 * 10 = 20 м

Оскільки довжина полінця дана в дм , переведемо периметр в дм :

1 м = 10 дм

20 м * 10 = 200 дм

Тепер знайдемо кількість полінець :

200 дм : 5 дм = 40 шт.

Знадобиться 40 полінець , щоб викласти межі ділянки.