Сьогодні у світі є 5000мов і діалектів. Мови що зникли становлять сім двадцятьп'ятих від цієї

кількості скільки мов зникло за час існування людствазараз в Україні називаються 29 мов і діалектів. Яку частку вони становлять від усіх існуючих нині мов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Поля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5000 * 7/25=1400 мов зникло за час існування людства

5000 - 1400=3600 мов існуючих

3600 мов - 1

29 мов     - х

х= 29/3600 частку яку  становлять від усіх існуючих нині мов