Розв'яжи задачу з поясненнями.Довжина прямокутної ділянки 75м,ширина-у 5 разів менше.Кортоплею

засадили 1/3 площу.Яеу площу засадили картоплею?

Ответы на вопрос

Отвечает Фирко Дарья.

Оскільки ширина у 5 разів менше то: 75:5=15 (м)

Взнаємо площу 75*15=1125 (м²),

1/3 площі це ділення від загальної площі отже: 1125:3=375 (м²)

Саме 375 м² засадили картоплею