22. | Бір отбасы ауылға демалуға бара жатыр. Олар жылдамдығы 45 км/сағ электричкамен 3 сағат және

жылдамдығы 65 км/сағ автобуспен 1,5сағат жүрді. Қаладан отбасы демалып жатқан ауылға дейін нешекилометр?​

Ответы на вопрос

Отвечает Юмагулов Айдар.

Ответ:

45*3=135 км(электричкаме жүріп өткен арақашықтық)

65*1,5=97,5 км(автобуспен жүріп өткен жол)

135+97,5=232,5 км

Пошаговое объяснение: