Покажіть крайні та середні члени пропорції. 1)3÷10=21÷70. 18 9 4=2​


Ответы на вопрос

Отвечает Лодди Денис.

Ответ:

крайні це 3 і 70

а середні це 10 і 21 або

3. 21

_. = _

10. 70

то крайні 3 і 70

середні 21 і 10

тоїсь навперехрест

Отвечает Приступа Аліна.

Ответ: 21/3=70/-0=7

18/9=4/2

Пошаговое объяснение: