Помогите пожалуйста решить. Добуток чисел 128 і 30 зменшити 2120 2. Обчисли значення виразів 5200

: (2+2) + (120-30) 3.розвяжи рівняння х :3=4200 4. Знайди пириметер і площу прямокутника АВСД, якщо довжина його 6см, а ширина 8см.

Ответы на вопрос

Отвечает Першина Вероника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 128*30 - 2120=3840- 2120=1720

2) 5200 : (2+2) + (120-30)= 5200:4+ 90=1300+90= 1390

3) х :3=4200

   х= 4200*3

   х= 12600

4) Периметр дорівнює : Р=2(a+b)=2(6+8)=28 см

   Площа дорівнює: S=a*b= 6*8= 48 см2