Середня тривалисість життя миши 1р.4м. Лисиці у 5 разів більша. Зубр може прожити у 22 рази довше,

ніж миша. Яка середня тривалість життя лисиці? Зубра?

Ответы на вопрос

Отвечает Лодяков Антон.

Ответ:

1,4*5=7(р.) середня тривалість життя лисиці

1,4*22=30,8(р.) середня тривалість життя зубра

Пошаговое объяснение: