Верблюд може прожити без води7літрів, а коала у 4рази довше. Наскільки днів більше може прожити

коала ніж верблюд?

Ответы на вопрос

Отвечает Сухинина Маргарита.

Ответ:

1) 7*4=28(дн.) - может прожить без воды коала.

2) 28-7=21(дн.) - разница в жизни без воды.