Знайдіть площі усіх граней прямокутного парале-лепіпеда з вимірами 9 см, 10 см, 4 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Филонов Саша.

S=(9*10+10*4+4*9)*2=332(см)

Ответ : 332 см площа усіх граней прямокутного парале лепіпеда .