4. Ұшақ жылдамдығы 600 км/сағ, ал автокөліктікі 90 км/сағ. Ұшақ 3 сағатта ұшып өтетін қашықтықты

жүріп өту үшін автокөлікке қандайуақыт керек болады?помогите пжпжпж​

Ответы на вопрос

Отвечает Борисов Егор.

480/1.5=320.

600/0.3=2000.

(320+2000)/2=1160