Руда мiстить 60% залiза. Скiльки треба добути руди. Щоб отримати 3т залiза?​


Ответы на вопрос

Отвечает Крек Полина.

Ответ:

x * 0,6 = 3

x=3/0,6, x=5

ответ: 5

Пошаговое объяснение: