Знайти числа т та п, якщо т:n = 7:2, а їх різниця дорівнює 65. У 350 г сплаву золота, срібла та

платини є 100 золота і 200 г срібла. Скі- льки срібла і платини потрібно взяти для одержання 420 г такого самого сплаву?

Ответы на вопрос

Отвечает Шутова Диана.

Пошаговое объяснение:

числа 77 и 22

золота 120; серебра 240, платины 50

350- всього

зол- 100 сереб- 200 плат 50

зол: сереб: плат=100:200:50= 2:4:1

1х+4х+2х=420.

7х=420

х=420/7

х=60

зол= 2×60= 120

сереб = 4×60=240

плат = 60×1= 60