8. Знайдіть масу золотого бруска, розміри якого дорівнюють 90 мм - 80 мм - 70мм, якщо маса 1 см

золота становить 20 г.Високий рівень (3 бали)а два його виміри дорівнюють 8 мi 14 м.9. Об'єм прямокутного паралелепіпеда становить 560 мЗнайдіть суму довжин усіх ребер паралелепіпеда.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бойченко Виктор.

8.

а=90мм=9см

b=80мм=8см

с=70мм=7см

V=abc=9×8×7=504 см³

х г - 504 см³

20 г - 1 см³

х=(504×20)/1=10080г=10 кг 80 г

Відповідь: 10 кг 80 г

9.

V=560 м³

а=8 м

b=14 м

4(а+b+c)-?

V=abc

c=V/ab=560/(8×14)=5м

4(a+b+c)=4(8+14+5)=108 м

Відповідь: 108 м