Майстер за 3 год полагодив 12 телефонiв. Скiльки телефонiв полагодив учень майстра за 4 год, якщо

щогодини вiн лагодить на 2 телефони менше, нiж майстер? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пашкявичюс Герман.

Ответ:

8 телефонів

Пошаговое объяснение:

1) 12:3 = 4 телефони лагодить майстер за 1 год

2) 4 - 2 = 2 - телефони лагодить учень за 1 год

3) 2 * 4 = 8 - телефонів полагодить учень за 4 год

Отвечает Колошук Тима.

Ответ:

8

Пошаговое объяснение:

12:3=4-произв мастера

4-2=2 произв ученика

2×4=8