Прямокутник зі сторонами 4см 5 мм і 2 см ,обчистити його площу і периметр


Ответы на вопрос

Отвечает Гуленко Олександра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а=4 см 5 мм=45 мм

b= 2 см=20 мм

S = a*b =45*20=900 кв мм или 90 кв см