Знайдіть значення виразу, використавши переставну властивість. 3.19+(−5.9)+(−4.19)=СРОЧНО ​


Ответы на вопрос

Отвечает Данатарова Даша.

Ответ:

3,19+(-5,9)+(-4,19)=3,19-5,9-4,19=-6,9

Пошаговое объяснение:

Минус на плюс = минус