Знайди швидкість руху човна за течією та проти течії ріки, якщо його власна швидкість 13 км/год, а

швидкість течії ріки 2 2/5 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Юлия.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

13+2=15

13+2,5=15,5

13-2=11

13-2,5=10,5