Два лижники вийшли із селища одночасно назустріч один одному і зустрілися через 5 години. Перший

лижник ішов зі швидкість 11 км/год, а другий зішвидкістю 13 км год. Яка відстань між селищами?​

Ответы на вопрос

Отвечает Коломацкий Родион.

Ответ:

120км

Пошаговое объяснение:

v×t=s

11×5=55(км/ч)

13×5=65(км/ч)

55+65=120км